Safety first! - Jak jsme pomohli Safetice začít používat Angular v produkci

Safetica logo in dell laptop

O Safetice

Safetica je česká firma, která vyvíjí své vlastní Data Loss Prevention řešení. V současnosti chrání firmy po celém světě proti bezpečnostním incidentům, pomáhá jim odhalit potenciální rizika a zabezpečuje rozmanitou škálu jejich dat.

Spolupráce

Safetica nás oslovila v průběhu procesu rozhodování o tom, jakým způsobem modernizovat tech stack svého produktu. Rozhodovali se, jaký front-endový framework zvolit a naše expertíza v Angularu vzbudila jejich zájem. Výsledkem našeho jednání byla organizace série workshopů pro jejich vývojářský tým. V několika školeních jsme prošli teorií i use cases a rychle se dostali k praxi. Jelikož členové týmu používali C#, TypeScript pro ně byl velmi srozumitelným a ocenili i to, jakým způsobem se v Angularu pracuje. To byl začátek naší spolupráce, v němž jsme odstartovali přepis jejich konzole a zároveň školení týmu.

Safetice jsme pomohli s nastavením front-endu jejich webové aplikace a vývojářský tým jsme provedli základy i pokročilejší prací s frameworkem Angular. Nejaktivněji jsme byli zapojeni do úvodních etap vývoje, kdy jsme týmu poskytovali svou expertízu formou úvodních workshopů, code reviews, technických konzultací a rozmanitých příspěvků do kódu.

Současnost

Výsledkem naší spolupráce se společností Safetica je postupné zvyšování samostatnosti jejich vývojářského týmu při stavění a doručování webové aplikace, a tedy snižující se potřeba konzultací a zásahů z naší strany. V případech, kdy to tým potřebuje, jsme mu ale dodnes k dispozici. Odprezentovali jsme mu například, jak nejlépe přistupovat k unit testům v Angularu. A když se společnost rozhodla škálovat na dvě aplikace, sdíleli jsme s jejich týmem své zkušenosti s použitím Nx monorepa a doporučili jsme mu naše osvědčené postupy týkající se udržitelnosti.

FlowUp tým jsou profesionálové, kteří umí uchopit zdravý balanc mezi technologiemi a business potřebami. Velmi rychle si získali důvěru, která je pro takovou debatu potřeba. Ceníme si přímočarosti, otevřenosti, flexibility a schopnosti pochopit problém druhé strany. A navíc opravdu Angularem a technologií obecně žijí, takže zohlední aktuální stav i technologický výhled, což je pecka.

Zbyňa SafeticaZbyněk SopuchChief Technology Officer | Safetica

Konzultace & školení na míru

Chci vědět víc
85044550 3039050989447128 6468442655851282432 o macbookpro15 front Detaily projektu

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Napište nám! Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e‑mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Pokud to spěchá, volejte na +420 601 212 301 (Kristýna Šuráňová, marketing) nebo na +420 725 136 856 (Albert Uchytil, jednatel). Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map