Google Workspace s výhodami od FlowUp

Sada nástrojů Google Workspace pro tu nejjednodušší firemní komunikaci a spolupráci? Technická podpora a zaškolení vašich zaměstnanců zdarma? To je Google Workspace od FlowUp!

workspaceuvodka

1) Zvolte si svůj tarif

Pro společnosti do 300 zaměstnanců

Business Starter

✅ Gmail, Kalendář, Editory, Meet, Chat ✅ Videohovory pro až 100 uživatelů ✅ Úložiště 30 GB/uživatel ✅ Nástroj Signatures ❌ Nahrávání videohovorů ❌ Sdílené Disky ❌ Rozšířené možnosti sdílení souborů ❌ Rozšířené funkce pro zabezpečení a správu včetně Sejfu a pokročilé správy koncových bodů

5,75 €

EUR / uživatel / měsíc při ročním závazku nebo 6,90 € při flexibilním tarifu

Business Standard

✅ Gmail, Kalendář, Editory, Meet, Chat ✅ Videohovory pro až 150 uživatelů ✅ Úložiště 2 TB/uživatel* ✅ Nástroj Signatures ✅ Nahrávání videohovorů ✅ Sdílené Disky ✅ Rozšířené možnosti sdílení souborů ❌ Rozšířené funkce pro zabezpečení a správu včetně Sejfu a pokročilé správy koncových bodů

11,50 €

EUR / uživatel / měsíc při ročním závazku nebo 13,80 € při flexibilním tarifu

Business Plus

✅ Gmail, Kalendář, Editory, Meet, Chat ✅ Videohovory pro až 250 uživatelů ✅ Úložiště 5 TB/uživatel* ✅ Nástroj Signatures ✅ Nahrávání videohovorů ✅ Sdílené Disky ✅ Rozšířené možnosti sdílení souborů ✅ Rozšířené funkce pro zabezpečení a správu včetně Sejfu a pokročilé správy koncových bodů

17,25 €

EUR / uživatel / měsíc při ročním závazku nebo 20,70 € při flexibilním tarifu

Pro společnosti nad 300 zaměstnanců slouží balíčky Enterprise. Ozvěte se nám a my s vámi probereme vaše požadavky a spočítáme vám vaši cenu.

* Google Workspace poskytuje flexibilní sdílené úložiště podle počtu uživatelů, které lze využívat v rámci celé organizace. Zákazníci s tarifem Enterprise mají 5 TB sdíleného úložiště na uživatele a mohou v případě potřeby požádat o další úložný prostor kontaktováním Podpory Google.

2) Získejte svůj Google Workspace

Stačí nám napsat nebo zavolat. Pokud již Google Workspace používáte, přechod k nám nezabere víc než pár minut. Pokud používáte jinou (nebo žádnou) sadu nástrojů, bude to trvat o něco déle, ale nemusíte se bát - o vše se postaráme za vás.

3) Čerpejte benefity

Hodina podpory zdarma

  • Hodina podpory nebo školení vašich zaměstnanců dle vašeho výběru v ceně.

Nástroj Signatures

  • Náš nástroj Signatures pro hromadnou správu firemních e-mailových podpisů a marketing zcela zdarma.

50% sleva na školení

  • Všechna školení a podporu Google Workspace od nás coby naši zákazníci máte za polovinu.
Školení & službyNaši Google Workspace zákazníciExterní Google Workspace zákazníci

Google Workspace implementace

od 5 000 Kč

od 10 000 Kč

Podpora

1 500 Kč / hodina

3 000 Kč / hodina

Školení jednotlivce

2 000 Kč / hodina

4 000 Kč / hodina

Firemní školení (celodenní)

od 10 000 Kč

od 20 000 Kč

Školení Google Workspace

Jak jsme pomohli TRiGY objevit ty správné Google Workspace triky

Detaily projektu
Bez názvu-1trig microsoft-surfacepro4-front Detaily projektu

Ukázalo se, že obrátit se na FlowUp ohledně Google Workspace bylo jednoznačně správné rozhodnutí. Migrace proběhla okamžitě a v rámci partnerské konzultační hodiny zdarma nám bylo poskytnuto školení administrace Workspace, díky kterému se nám z něj už žádná data nevypaří. V základu se jedná o intuitivní a jednoduché aplikace, FlowUp jim však rozumí do hloubky, díky čemuž školení proběhlo rychle, efektivně, ale také velmi srozumitelně. Můžu jedině doporučit. :)

marektrigyMarek RoubíčekChief Executive Officer | TRiGY

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e‑mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map