Google Workspace s výhodami od FlowUp

Sada nástrojů Google Workspace pro tu nejjednodušší firemní komunikaci a spolupráci? Technická podpora a zaškolení vašich zaměstnanců zdarma? To je Google Workspace od FlowUp!
null

1) Zvolte si svůj tarif

Pro společnosti do 300 zaměstnanců

Business Starter

✅ Gmail, Kalendář, Editory, Meet, Chat ✅ Videohovory pro až 100 uživatelů ✅ Úložiště 30 GB/uživatel ✅ Nástroj Signatures ❌ Nahrávání videohovorů ❌ Sdílené Disky ❌ Rozšířené možnosti sdílení souborů ❌ Rozšířené funkce pro zabezpečení a správu včetně Sejfu a pokročilé správy koncových bodů

4,68 € *

EUR / uživatel / měsíc namísto 5,20 €

Business Standard

✅ Gmail, Kalendář, Editory, Meet, Chat ✅ Videohovory pro až 150 uživatelů ✅ Úložiště 2 TB/uživatel ✅ Nástroj Signatures ✅ Nahrávání videohovorů ✅ Sdílené Disky ✅ Rozšířené možnosti sdílení souborů ❌ Rozšířené funkce pro zabezpečení a správu včetně Sejfu a pokročilé správy koncových bodů

9,36 € *

EUR / uživatel / měsíc namísto 10.40 €

Business Plus

✅ Gmail, Kalendář, Editory, Meet, Chat ✅ Videohovory pro až 250 uživatelů ✅ Úložiště 5 TB/uživatel ✅ Nástroj Signatures ✅ Nahrávání videohovorů ✅ Sdílené Disky ✅ Rozšířené možnosti sdílení souborů ✅ Rozšířené funkce pro zabezpečení a správu včetně Sejfu a pokročilé správy koncových bodů

15,60 €

EUR / uživatel / měsíc

* Pouze noví zákazníci Google Workspace. Tato úvodní cena je dostupná pro prvních 20 přidaných uživatelů a pouze po dobu 12 měsíců. Po uplynutí této doby se na všechny uživatele vztahuje standardní ceník. Službu můžete kdykoli zrušit.

Pro společnosti nad 300 zaměstnanců slouží balíčky Enterprise. Ozvěte se nám a my s vámi probereme vaše požadavky a spočítáme vám vaši cenu.

2) Získejte svůj Google Workspace

Stačí nám napsat nebo zavolat. Pokud již Google Workspace používáte, přechod k nám nezabere víc než pár minut. Pokud používáte jinou (nebo žádnou) sadu nástrojů, bude to trvat o něco déle, ale nemusíte se bát - o vše se postaráme za vás.

3) Čerpejte benefity

Hodina podpory zdarma

  • Hodina podpory nebo školení vašich zaměstnanců dle vašeho výběru v ceně.

Nástroj Signatures

  • Náš nástroj Signatures pro hromadnou správu firemních e-mailových podpisů a marketing zcela zdarma.

50% sleva na školení

  • Všechna školení a podporu Google Workspace od nás coby naši zákazníci máte za polovinu.
Školení & službyNaši Google Workspace zákazníciExterní Google Workspace zákazníci

Google Workspace implementace

od 5 000 Kč

od 10 000 Kč

Podpora

1 500 Kč / hodina

3 000 Kč / hodina

Školení jednotlivce

2 000 Kč / hodina

4 000 Kč / hodina

Firemní školení (celodenní)

od 10 000 Kč

od 20 000 Kč

Školení Google Workspace

Jak jsme pomohli TRiGY objevit ty správné Google Workspace triky

Detaily projektu
Bez názvu-1trig microsoft-surfacepro4-front Detaily projektu

Ukázalo se, že obrátit se na FlowUp ohledně Google Workspace bylo jednoznačně správné rozhodnutí. Migrace proběhla okamžitě a v rámci partnerské konzultační hodiny zdarma nám bylo poskytnuto školení administrace Workspace, díky kterému se nám z něj už žádná data nevypaří. V základu se jedná o intuitivní a jednoduché aplikace, FlowUp jim však rozumí do hloubky, díky čemuž školení proběhlo rychle, efektivně, ale také velmi srozumitelně. Můžu jedině doporučit. :)

marektrigyMarek RoubíčekChief Executive Officer | TRiGY

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Napište nám! Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e-mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Pokud to spěchá, volejte na +420 601 212 301 (Kristýna Šuráňová, marketing) nebo na +420 725 136 856 (Albert Uchytil, jednatel). Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map