Naše technologie

Upřednostňujeme ty, které jsou inovativní, spolehlivé a efektivní.
Ovládáme je mistrovsky a rádi se o své vědomosti dělíme při konzultacích a na konferencích.

Máte na výběr

Volba technologií, které pro vývoj vašeho projektu použijeme, je hlavně na vás. Vše s vámi dopředu prokonzultujeme, přihlédneme k vašim preferencím a zajistíme tak dlouhodobou spokojenost obou stran.

Angular

Angular je platformou pro vývoj webových, desktopových i mobilních aplikací. Používáme jej již od jeho alfa verze, jsme jeho průkopníky a je pro nás frontendovým nástrojem číslo jedna.

Organizujeme Angular meetupy

ngBeer Zobrazit akce

TypeScript

Nadmnožina jazyka JavaScript, která přidává typový systém, jenž vám pomůže vyhnout se mnoha problémům s dynamickými typy. Umožňuje využívat budoucí funkce JS již dnes. Hlavním záměrem jazyka TypeScript je zvýšit produktivitu při vývoji komplexních aplikací.

Google Cloud

GCP je soubor cloudových služeb, na nichž i samotný google interně hostuje své projekty jako Google Search či YouTube. Poskytuje nám nástroje pro správu a úložiště dat, jejich analýzu, machine learning a nepřeberné množství dalších. Výhodami této platformy jsou její globální dosah, vysoký výkon, spolehlivost či jednoduchá automatizace.

Angular
Firebase
RxJS
Google Cloud
TypeScript
.NET
Microsoft Azure
C Sharp
GoLang
Docker
MongoDB
GraphQL
Ionic
Amazon Web Services

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e‑mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map