Platforma pro streaming, analýzu a správu sportovních videí Panoris App

Fotbaloví trenéři na home office

Doba se mění. Čím dál více profesí přechází alespoň na částečný home office režim. Co ale takoví fotbaloví trénéři? Budou si ho moci dovolit i oni? Je jasné, že fyzickou přítomnost na hřišti plnohodnotně jen tak nenahradí. Mimo své pracoviště ale nyní mohou sledovat zápasy, kterých se sami neúčastní, a zaznačovat si momenty, které chtějí svým svěřencům později ukázat. Tohle mohou dělat z domu, ze šatny, ale třeba i z kavárny. Na místě nezáleží. Tedy pouze tehdy, když používají Panoris App.

Platforma pro tým i fanoušky

Cílem projektu bylo vytvořit platformu, na které mohou členové fotbalových týmů a jejich fanoušci sdílet důležité okamžiky zápasu k pozdějšímu zpětnému zhlédnutí. Konkrétně se jednalo o vytvoření webu, který zpracovává záznamy a živá vysílání zápasů. Tyto záznamy mohou uživatelé přehrávat a zároveň i jednotlivé události tzv. tagovat. Na základě jednoduchých tagů systém vytvoří klip, který obsahuje jenom vybrané události. Těmi mohou být například pokutové kopy, góly, ale vlastně cokoliv jiného, co uživatele zaujme. Klipy je následně možné řadit do playlistů a sdílet s ostatními. Pro trenéra je tak velmi jednoduché vytvořit například playlist s častými chybami každého ze svých hráčů, nebo třeba playlist ukázkově zvládnutých herních situací. 

Fanoušci týmu si zase mohou vytvářet databázi nejlepších gólů svého favorita. Veškeré klipy a playlisty jsou implicitně soukromé, tedy viditelné pouze pro osobu, která je vytvořila - nicméně vybrané okamžiky může uživatel sdílet se svými kolegy v týmu či přáteli. Na webu samozřejmě najdete i funkci elektronické tužky, díky které může každý kreslit přímo do videa.

Platforma je na jednotlivých hřištích propojena se sítí kamer a inteligentního systému automatického kameramana Panoris Recorder. Mimo sportovní analýzu může systém fanouškům zprostředkovat také zážitek z přímého přenosu utkání.

Technologický recept

Jako základ vezměte frontendový framework Angular, backendový Golang a vše spojte prostřednictvím MongoDB. Okořeňte websockety a NgRx, a za stálého míchání přidejte směs AWS, která se sestává z S3 bucketu, Cloudfrontu, Step a Lambda functions a API gateway. Vzniklou hmotu nechejte péct za pomoci vývojářského teamu a podávejte za studena.

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e‑mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map