Proměna vizí ve skutečnost

Náš důraz na dokonalost zajišťuje, že každé řešení je nejen vyvinuto, ale i navrženo souladu s nejnovějšími průmyslovými standardy. S využitím pokročilých technologií a agilního přístupu poskytujeme řešení, která jsou připravena na budoucnost.

Naše služby? Vývoj webových aplikací, cloudových a on-premise řešení.

Zakázkový vývoj

Vyvíjíme moderní webové aplikace v cloudu i mimo něj. Díky agilnímu přístupu založeném na vývoji v krátkých časových úsecích (sprintech) máte neustálý přehled o tom, co se na projektu děje, a také možnost měnit priority vývoje. Více o agilním vývoji softwaru v našem podání se dozvíte po kliknutí na tlačítko níže.

Chci vědět víc

Cloudové služby

Cloud je bezpečný, moderní a automatizovaný - a my jsme na něj mistři. Provedeme vývoj, migraci do cloudu či integraci a optimalizaci vašeho projektu. Vaše data tak budou v bezpečí, ušetříme vám čas i náklady na vývoj a váš systém bude okamžitě přístupný z celého světa a pro neomezený počet uživatelů.

Chci vědět víc

Google Workspace

Hledáte vhodné prostředí pro komunikaci a modernizaci firemních procesů? Přejděte s námi na Google Workspace! Provedeme vás celým procesem přechodu na prostředí Google Workspace včetně zaškolení vašich zaměstnanců a migrace firemní domény. Získáte tak nástroje pro efektivnější komunikaci a spolupráci uvnitř i vně vaší firmy - a navíc hned několik bonusů.

Chci vědět víc
Workshopy a školení

Poskytujeme konzultace, workshopy nebo školení v oblasti vývoje webových aplikací & web-performance, agilního vývoje, cloudových služeb nebo Google Workspace.

meeting
20+
zkušených profesionálů

Certifikováni Googlem

Jsme oficiální Google Cloud Partner od roku 2019

Naše hodnoty

Proč FlowUp?

background img

Kvalita

Důraz na kvalitu zajišťuje, že každý aspekt vývoje, od počátečního návrhu až po konečnou implementaci, splňuje nejvyšší standardy. Naše tvorba si klade za cíl být spolehlivá, efektivní a uživatelsky bezproblémová. Vytváříme produkty které vynikají a jsou připravené k použití v produkci.

background img

Inovace

Inovace jsou klíčem k udržení náskoku. S podporou kultury kreativity a experimentování, dokážeme vyvinout jedinečná řešení, která využívají nejnovější technologie a trendy. Závazek k inovacím zajišťuje, že my i naši klienti zůstaneme v čele digitálního světa. Posouváme digitální hranice inovativními nápady a špičkovými technologiemi.

background img

Partnerství

Nahlížení na vztahy s klienty jako na partnerství vytváří hlubší úroveň spolupráce a důvěry. Ceníme si otevřené komunikace a úzké spolupráce s klienty, což nám umožňuje dodržovat efektivnější a individuálnější proces poskytování služeb. Díky základům postaveným na vzájemném respektu a sdílené vizi společně měníme obyčejné zakázky v neobyčejné cesty za úspěchem.

Transparentnost,
expertíza & agilita

Jsme odborníci na to, co děláme, a jsme obchodní partner, na kterého se můžete spolehnout. Zůstaneme s vaším projektem od prvního řádku kódu až po jeho spuštění. Nebojíme se údržby ani předávání či školení týmu. O budoucnosti projektu rozhodujete vy, ne váš dodavatel.

Pracujeme agilně

Upřednostňujeme průběžný kontakt se zákazníkem a práci v krátkých intervalech s pravidelnými zpětnými vazbami. To znamená, že vždy víte, co se na projektu aktuálně děje, a můžete také měnit priority jeho dalšího směřování.

Obsáhlé odborné znalosti

Jsme odborníci na vývoj webových aplikací pomocí Angularu. Patříme mezi certifikované Google Cloud partnery. Dosud jsme prezentovali své zkušenosti na více než 80 technologických konferencích a také se intenzivně angažujeme v technologické komunitě.

Naše technologie

Používáme
inovativní technologie

Naše technologie jsou inovativní, efektivní a spolehlivé. Více o nich a o důvodech, proč si vybrat právě je, se dozvíte v sekci Technologie.

Zobrazit Technologie

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e‑mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map