Moderní vývoj & cloudové služby

Kompletní vývoj vašeho projektu, migrace do cloudu či modernizace infrastruktury? Pro nás žádný problém! Postaráme se o váš software od prvního řádku kódu až po jeho spuštění v cloudu a díky agilnímu přístupu budete mít o všem přehled.

background bubble 1background bubble 2background bubble 3background arrow 1background arrow 2

Naše služby? Vše okolo vývoje, Google Workspace a cloudu.

build

Zakázkový vývoj

Vyvíjíme moderní webové aplikace v cloudu i mimo něj. Díky agilnímu přístupu založeném na vývoji v krátkých časových úsecích (sprintech) máte neustálý přehled o tom, co se na projektu děje, a také možnost měnit priority vývoje. Více o agilním vývoji softwaru v našem podání se dozvíte po kliknutí na tlačítko níže.

Chci vědět víc
cloud

Cloudové služby

Cloud je bezpečný, moderní a automatizovaný - a my jsme na něj mistři. Provedeme vývoj, migraci do cloudu či integraci a optimalizaci vašeho projektu. Vaše data tak budou v bezpečí, ušetříme vám čas i náklady na vývoj a váš systém bude okamžitě přístupný z celého světa a pro neomezený počet uživatelů.

Chci vědět víc
work

Google Workspace

Hledáte vhodné prostředí pro komunikaci a modernizaci firemních procesů? Přejděte s námi na Google Workspace! Provedeme vás celým procesem přechodu na prostředí Google Workspace včetně zaškolení vašich zaměstnanců a migrace firemní domény. Získáte tak nástroje pro efektivnější komunikaci a spolupráci uvnitř i vně vaší firmy - a navíc hned několik bonusů.

Chci vědět víc
consulting
Workshopy a školení

Ať už se jedná o vývoj, cloud či Workspace, jsme tu pro vás. Umíme vám poradit, poskytnout audit či zorganizovat workshop nebo komplexní školení agilního vývoje či programovacích jazyků. Neváhejte a přečtěte si více!

meeting
30+
zkušených profesionálů

Certifikováni Googlem

Jsme oficiální Google Cloud Partner

Přesvědčte se

Proč cloud?

background img
01
03

Snižuje náklady & šetří čas

Nepotřebujete externí firmu pro správu vašeho data centra. Cloud o vaši infrastrukturu pečuje automatizovaně a vždy v něm platíte pouze za výpočetní sílu, kterou skutečně využíváte.

background img
02
03

Vyvíjí za vás

Nevynalézejte znovu kolo. Namísto vlastní implementace každé základní komponenty vaší infrastruktury jednoduše využijte těch, které již Google Cloud obsahuje. Ušetří vám tak, jak jinak, čas i náklady.

background img
03
03

Je moderní & bezpečný

Cloud jde s dobou. Nikdo jej nevypojí ze zásuvky, ani neshoří. Je rychlý, přístupný z celého světa, efektivní a automatizovaný. Automaticky škáluje a stará se o sebe. Je zkrátka tím pravým pro vás.

Proč my?

Transparentnost,
expertiza & partnerství

Jsme dobří v tom, co děláme a děláme to rádi. Jsme certifikovanými profesionály na vývoj i Cloud, ale také vašimi dlouhodobými obchodními a technologickými partnery. Váš projekt provedeme celým procesem vývoje od prvních řádků kódu až k jeho úspěšnému nasazení a provozu a vždy zde budeme pro vás - v technických i jiných otázkách.

Pracujeme agilně

Agilní přístup znamená neustálý kontakt se zákazníkem, vývoj v krátkých časových iteracích (sprintech) a pravidelná code reviews. Jste tak neustále v obraze o tom, co se na projektu děje, a také schopni měnit jeho priority.

Děláme to dobře

Jsme certifikovanými Google Cloud Partnery. Do dnes jsme o svých zkušenostech přednášeli na více než 60 technologických konferencích a meetupech a sami tyto události aktivně organizujeme a podílíme se na rozvoji technologické komunity.

Naše technologie

Používáme
inovativní technologie

Naše technologie jsou inovativní, efektivní a spolehlivé. Více o nich a o důvodech, proč si vybrat právě je, se dozvíte v sekci Technologie.

Zobrazit Technologie

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Napište nám! Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e‑mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Pokud to spěchá, volejte na +420 601 212 301 (Kristýna Šuráňová, marketing) nebo na +420 725 136 856 (Albert Uchytil, jednatel). Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map