Vyvíjíme moderní software na zakázku

Pomocí inovativních technologií a agilního přístupu vyvíjíme moderní cloudové aplikace na zakázku.
null

Spolehlivý expertní tým pro váš projekt

Plánujete start nového projektu? Sháníte dodavatele a vývojářský tým, který bude schopen postarat se nejen o vývoj projektu, ale také o jeho integraci do Cloudu, automatizaci a správu? Pak jsme to právě my, koho hledáte.

Vývoj, konzultace, podpora

Nejsme žádná parta Juniorů, kterou zastaví první neobvyklý problém. Jsme profesionálové s roky praxe a hloubkovou expertízou pro to, co děláme. Postaráme se o vývoj vašeho projektu, proškolíme váš tým, zodpovíme veškeré vaše otázky, poradíme vám a poskytneme vám konzultace, kdykoli to bude potřeba. Neděláme nic polovičatě, ale tak, aby naše práce dosáhla maximální možné kvality.

Odvětví

Máme praxi napříč mnoha odvětvími byznysu. Nových se ale také nebojíme. Doručujeme projekty z oblastí

Technologie

Technologie, které používáme, jsou efektivní, moderní a udržitelné. Doporučujeme je vždy na základě charakteru projektu.

Proč si vybrat nás?

1. Naši experti přednášejí po celém světě

Naše expertiza pro technologie, které používáme, je skutečně hloubková. Organizujeme události pro odbornou komunitu a o technologiích přednášíme po celém světě - za období 2019-2020 například v Tokyu, Dubai, Linci či v Praze.

Vojtech Mašek

Vojto je naším expertem na Angular, TypeScript, PWAs (progresivní webové aplikace) a frontend obecně. Je technologickým nadšencem a váženým členem technologické komunity.

DSC 2434

Peter Malina

Peťo je Google Developer Expertem, a tedy absolutní špičkou na cloud, a také naším odborníkem na backend a Golang. Jeho expertíza a nadšení pro věc vás pohltí.

58727314 2462889067063326 8972441570473148416 o

2. Věříme v dlouhodobou spolupráci a partnerství

Pilíři naší společnosti jsou kvalita, inovace a partnerství - a to jak týmové, tak byznysové. S potěšením budeme vašimi dlouhodobými obchodními partnery a technologickým zázemím.

3. Jsme oficiální Google Partner

Co to znamená?

  • to znamená, že jsme oficiálně certifikovaným Partnerem Google a operujeme jako subdodavatel, asistence a podpora pro produkty Google, jako je GCP či G Suite

  • že jsme těmi pravými, koho si vybrat jako svého partnera pro migraci do cloudu, G Suite či vývoj softwaru v cloudu

Jsme oficiální Google Cloud Partner.
Jsme oficiální Google Cloud Partner.

Nezávazná konzultace zdarma

Rádi byste své požadavky a přání nejprve nezávazně probrali? Žádný problém! První konzultaci u nás máte zdarma.

Modernizace aplikace & školení zaměstnanců

Modernizace aplikace PermWeb pro zpracování mezd a personalistiku

Detaily projektu
permweb-seo-image-ref Detaily projektu

Spolupráce s FlowUpem byla od začátku velmi příjemnou zkušeností. Na základě technologicky zastaralého, avšak velkého projektu dokázali navrhnout projekt postavený na úplně nových základech tak, aby bylo pro stávající uživatele jednoduché se zorientovat. Zároveň byli zaškoleni naši interní vývojáři tak, aby byli schopni dále na projektu pracovat sami. Díky flexibilitě, přístupu a orientaci v technologiích s FlowUpem probíhá spolupráce i nadále.

kvasar-ref-personJan PawlusProduct Lead Developer | Kvasar

Jsme na stejné vlně?

Kontaktujte nás

hello@flowup.cz

Napište nám! Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře a my vám odpovíme e-mailem, co nejdříve to půjde. Pokud nám ve zprávě zanecháte také své číslo, zavoláme vám. Pokud to spěchá, volejte na +420 601 212 301 (Kristýna Šuráňová, marketing) nebo na +420 725 136 856 (Albert Uchytil, jednatel). Těšíme se na vaše zprávy!

Sídlíme v Brně

Kopečná 980/43

Brno

602 00

Česká republika

map